KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14313136

nr 1431 3136

Ryno Frieberg

(1920-2018), Sverige

Oljemålning, Flaggstång, Signerad. Olja på pannå, 31x26, yttermått inklusive ram: 40x36 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 15 november 2021
kl 18:34:46

Ryno Frieberg

Läs mer om Ryno Frieberg