KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14313136
nr 1431 3136
Ryno Frieberg
(1920-2018), Sverige
Oljemålning, Flaggstång, Signerad. Olja på pannå, 31x26, yttermått inklusive ram: 40x36 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 15 november 2021
kl 18:34:46
100 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
Ryno Frieberg
Läs mer om Ryno Frieberg